-sidi education-spot_img
15.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

albanologjia

Mbyllja e Albanologjisë! Gjinushi firmos vendimin për rishikimin e punonjësve

Akademia e Shkencave do të marrë masa dhe do të shikojë me detaje të gjithë punonjësit shkencorë të Akademisë së Studimeve Albanologjike. Një vendim i...

Artan Fuga: Akademia e Shkencave buxhet me punë, jo llokume

A di c’kerkoj? Nje ze anakronik, nen afshin e zjarrmte te iluzionit te fitores te Pirros thote : si mund te thuhet se dikush kundershton...

Latest news

/5pyetjet.al