-sidi education-spot_img
9.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

alda klosi

Prokuroria kërkon konfiskimin e 500 mijë Eurove të gjetura në shtëpinë e Alda Klosit

Prokuroria kërkon konfiskimin e pasurisë së Alda Klosit me argumentin se nuk justifikohet. Vetëm pak ditë pasi doli nga qelia ku përfundoi dënimin me...

Lirohet nga burgu ish-këshilltarja e Arben Ahmetajt, Alda Klosi

Është liruar nga burgu pas përfundimit të dënimit Alda Klosi. Ajo u dënua me 2 vjet dhe 6 muaj. Në 19 mars Gjykata e Tiranës dënoi...

Tufat me euro/ Dënohen me burg ish-zyrtarja Alda Klosi, pastruesja dhe i biri

Gjykata ka dënuar me 2 vite e 6 muaj burg ish-zyrtaren Alda Klosi. Dënimi i saj vjen pasi shuma e parave që ju vodh nga...

‘S’kam vjedhur, lekët mi dha Alda’! Rozeta para gjykatës: Donte të fajësonte ish-burrin

Është zbardhur dëshmia e Rozeta Dobi sot në gjykatë, sanitarja e cila akuzohet për vjedhje me pasoja të rënda në shtëpinë e ish-zyrtares Alda...

Tufat me euro ‘i morën më qafë’, kërkohet burg për Alda Klosin, pastruesen dhe djalin

Prokuroria e Tiranës kërkon 6 vite burg për sanitaren e Alda Klosit, Rozeta Dobi, të cilës në banesë iu gjetën gati 500 mijë euro,...

Vodhën 500 mijë euro në shtëpinë e Alda Klosit, jepet sot vendimi për nënë e bir

Ditën e sotme do të jepet vendimi për Rozeta dhe Havier Dobi, nënë e bir që vodhën 500 mij euro në shtëpinë e ish-zyrtares...

Gjykata pranon kërkesën e Alda Klosit, Havier e Rozeta Dobit për gjykim të shkurtuar

Gjykata e Tiranës pranon kërkesën e Alda Klosit, Havier e Rozeta Dobit për gjykim të shkurtuar. Më datë 19 mars Prokuroria e Tiranës pritet...

SPAK kopsit dosjen për 500 mijë Eurot në tubin e pastrueses

Pastruesja Rozeta Dobi bashkë me djalin Havierin janë dërguar në gjyq së bashku me ish-sekretaren e Arben Ahmetajt për shumën mbi 500 mijë Euro...

Gjykata lë në paraburgim Alda Klosin, prokuroria kërkon zgjatje të hetimeve

Gjykata e Tiranës ka shtuar edhe me 3 muaj të tjera afatet e hetimit për Alda Klosin, ish-zyrtaren e Ministrisë së Financave e cila...

“Jam sëmurë…”! I doli emri në dosje, “besnikja” e Ahmetajt: Më nxirrni nga burgu

Ish-zyrtarja e lartë e Ministrisë së Financave dhe Kryeministrisë, Alda Klosi kërkon lirimin nga qelia. E arrestuar disa muaj më parë pasi iu gjetën...

Latest news

/5pyetjet.al