-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

ALKOOL

Gardisti tapë në alkool përplas tre makina dhe ia mbath, i vihen prangat

Agjencia e Mbikëqyrjes Policore ka arrestuar në flagrancë punonjësin e Gardës së Republikës Inspektor A.LL., 49 vjeç, me detyrë Trupë Shërbimi. Arrestimi u krye pasi...

Pas rakisë u nisën për rrugë, i gjen “belaja” 3 shoferët në Sarandë

Tre shoferë në Sarandë  kanë përfunduar pas hekurave pasi u kapën teksa drejtonin mjetin në gjendje të dehur. Specialistët e Sektorit të Policisë Rrugore të...

Policia zbardh ngjarjen/ 23-vjeçari shkaktarë i aksidentit me 1 viktimë dhe 4 të plagosur

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Korçë, ku si pasojë e përplasjes së fortës mes dy makinave “Hyundai” dhe “Volswagen”,...

FOTO/ Familja e raportoi të “zhdukur”, ish-fituresi i “Big Brother” gjendet tap në alkool

Ish-fituesi i spektaklit televiziv "BBA5", Arbër Zeka, është gjetur i dehur në ambientet e një moteli në Qagllavicë të Prishtinës. Familjarët denoncuan zhdukjen e...

I riu “tap” në timon vete i bie “Fiatit”, në spital një 51-vjeçar

Një 23-vjeçar është arrestuar sot në Lushnjë, pasi i dehur në timon përplasi makinën  e një 51-vjeçari. Policia bën me dije se në pranga ka...

I jepnin makinës tap në alkool, dy të arrestuar në Vlorë

Policia e Vlorës ka vënë në pranga dy persona. Sipas policisë në pranga ka rënë 36-vjeçari banues në Vlorë pasi ka drejtuar automjetin në...

Tap në timon dhe në kundravajtje, në pranga 26-vjeçari

Një 26-vjeçar në Shkodër është kapur teksa ishte duke i dhënë makinë së tij në gjendje të dehur për më tepër dhe në kundravajtje. Policia...

E rëndë në Vlorë, turisti anglez bëhet “tapë” dhe rrëzohet keq në tokë

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës, ku një turist anglez është rrëzuar në tokë, duke pësuar dëmtime...

“Parandalojmë ngjarje”, nuk lejohet alkooli në këto vende në Stamboll

Shitja dhe konsumimi i pijeve alkoolike në parqe, plazhe dhe hapësira të tjera publike të hapura në Stamboll, nuk do të lejohet më. Në një...

Vetëgjyqësi, alkool dhe dhunë psikologjike, ndërhyn policia e Korçës

Një 30-vjeçar me inicialet Xh. J., në Ersekë është arrestuar në flagrancë pasi duke drejtuar automjetin tip “Nissan”, është përplasur me automjetin tip “Volkswagen”...

Latest news

/5pyetjet.al