-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

andrea kalemi

Atentati në Tiranë dhe saga e hakmarrjes! Dy në varr, një në spital, tjetri në burg (FOTO)

Zamir Kalemi 35-vjeç u tentua të vritet në Tiranë. Ai është vëllai i Andrea Kalemit, i cili vitin e kaluar u ka shpëtuar dy herë...

Informacionet e fundit/ Plumba drejt armikut, çfarë u gjet brenda makinës në Tiranë?

Një makinë është gjetur e djegur në zonën e Bërzhitës në Tiranë pas atentatit në Selitë. Dyshohet se mund të jetë përdorur nga autori/ët...

Dy të vdekur dhe tre plagosje! Si nisi saga e hakmarrjes Papa-Sadikaj-Kalemaj në Tiranë?

Tirana u trondit mbrëmë nga një atentat me armë zjarri. Një person u ndoq dhe u qëllua për t’u vrarë, por fatmirësisht shpëtoi me...

FOTO/ Ky është 35-vjeçari që u qëllua në Tiranë, kush donte ta vriste? PISTAT

Persona ende të panjohur kanë qëlluar me kallashnikov drejt makinës në të cilën udhëtonte Zamir Kalemi mbrëmjen e së premtes tek rrethrrotullimi i Selitës,...

Plagosja e Andrea Kalemit, mediat greke: Autorin e paguan, kërkonin një mafioz të vdekur

Mediat greke  shkruajnë se janë zbuluar detaje të reja nga sulmi me thikë i ndodhur pak ditë më parë në burgun e Koridhalos në...

“I burgosuri egjiptian mbante në telefon foton e Andrea Kalemit”, detaje për atentatin

Një i burgosur egjiptian në burgun “Koridhalos” në Athinë ka tentuar të vrasë 51 vjeçarin shqiptar, Andrea Kalemin. Ky i fundit ka mundur t’i...

Plagë në kraharor, qafë e krah, Andrea Kalemi i shpëton sërish vdekjes në burgun grek

Andrea Kalemi nga Memaliaj, ka arritur t’i shpëtojë një tjetër sulmi në burgun e sigurisë së lartë “Koridhalos” në Athinë, ndërsa një i burgosur...

Biznesmeni u qëllua me 10 plumba, policia greke kontrolle nga deti dhe toka për autorin

Biznesmeni 51-vjeçar, Andrea Kalemi ndodhet në gjendje të rëndë për jetën në spitalin e Janinës pasi iu bë atentat me armë zjarri ku u...

Detaje nga e shkuara e errët e biznesmenit shqiptar të plagosur në Greqi

Andrea Kalemi, biznesmeni shqiptar i plagosur në një atentat në Greqi i cili po lufton me jetën në spitalin e Janinës, është një emër...

Latest news

/5pyetjet.al