-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

apartament

Çmimi i referencës së banesave, Hebovija në “5 Pyetjet”: I gabuar!

Ilir Hebovija nga Shoqata e Ndërtuesve, i ftuar në “5 Pyetjet” nga Ilir Babaramo, foli në lidhje me çmimet e reja të referencës së...

E pabesueshme! Luizi ndikon në çmimet e apartamenteve në Tiranë

Luiz Ejlli mbetet një personazhet më të komentuar në botën e show bizit shqiptar. Çdo veprimi tij nuk lihet pa komentuar e madje shpërndahet në...

Rriten 20% çmimet e pronave në vijën e parë në Durrës, njëjtë pritet edhe Saranda

Zonat bregdetare vijojnë të jenë më të lakmuarat për blerje pronash, sidomos nga shtetasit e huaj. Në fillim të sezonit të pranverës, çmimet e...

Berisha zbulon pasuritë e tij dhe të Ramës!

Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se Edi Rama ka vjedhur me qëllim për t’u  pasuruar.  Gjatë fjalës së tij në Paskuqan, ku prezantoi kandidatin për...

Çmimet e apartamenteve të kullave në Tiranë arrijnë sa në Dubai

Çmimet e apartamenteve në kullat luksoze që po ndërtohen në Tiranë ofrohen në nivelet e kullave në Dubai. Në një nga zonat rezidenciale në qytetin...

NUMBEO: 17.5 vite për të blerë shtëpi në Tiranë/ Ndërtuesit: Çmimet s’do bien nën 950 euro për metër katror!

Çmimet e larta të apartamenteve dhe të ardhurat e ulëta të shqiptarëve vijojnë ta rendisin Tiranën ndër qytetet më të shtrenjta të Europës për...

Merr flakë pallati pas Presidencës në Tiranë

Një apartament në një pallat është përfshirë nga flakët paraditen e sotme në Tiranë. Pallati ndodhet pas Presidencës. Banorët kanë dalë me shpejtësi jashtë duke...

Sekuestrohet pasuria e ish-zyrtares Alda Klosi

Ish-zyrtares Alda Klosi i sekuestrohen një apartament dhe një garazh. Aktualisht Klosi, e ndodhet në burg nën akuzën për pastrim parash e fshehje pasurie. Ajo...

Digjet një apartament në Vlorë

Një apartament është përfshirë nga flakët në Vlorë. Mësohet se apartamenti që është djegur ndodhet në katin e 6 të një pallati të ri në...

Çmimet e apartamenteve në Shqipëri në 2022 u rritën 2,5 herë më shumë në BE

Çmimet e apartamenteve në Shqipëri për 3-mujorin e tretë të 2022 janë rritur rreth 2,5 herë më shumë se çmimet e banesave në shtetet...

Latest news

/5pyetjet.al