-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

arabi saudite

Al Nassr dhe Ronaldo debutojnë me fitore në Champions-in Aziatik!

Skuadra mike pësoi një goditje që në minutat e para të ndeshjes pasi sulmuesi me përvojë Mehdi Torabi u desh të zëvendësohej brenda dhjetë...

FIFA i bllokon merkaton ekipit të Ronaldos, zbulohet arsyeja

Al-Nasr kishte nisur të bënte lëvizje të “çmendura” në treg, ku pasi transferoi Ronaldon ata blenë edhe Marcelo Brozoviç. Por FIFA ka vendosur ti...

La madrilenët për Al-Ittihad, Benzema zbulon arsyen e vërtetë të transferimit

Karim Benzema tashmë nuk është më pjesë e madrilenëve pasi ka vendosur të transferohet te skuadra saudite, Al Ittihad. 35-vjeçari ju bashkua kampionëve saudit në...

Kryeqyteti i Sudanit goditet nga sulmet ajrore

Ushtria e Sudanit ka kryer sulme ajrore në kryeqytet, Kartum, të hënën, thanë banorët, teksa ushtria po tenton të fitojë terren kundrejt rivalëve paramilitarë...

VIDEO/ Shpërthen në flakë autobusi me pelegrinë, 20 të vdekur!

Një autobus që transportonte pelegrinët në Mekë, Arabinë Saudite, mori flakë pas një përplasjeje në një urë të hënën, duke vrarë 20 persona dhe...

Drejtori arab zhgënjehet nga Ronaldo: Shpenzova 200 milionë euro, di vetëm të thotë “siuu”

Ylli portugez, Cristiano Ronaldo ende nuk ka arritur të kryeje një fillim të mirë me klubin e tij të ri në Arabinë Saudite. Në dy...

Të gjithë të çmendur pas tij/ Momenti kur Ronaldo debuton me Al Nassr!

Një kapitull i ri në karrierën e Cristianos. Cristiano Ronaldo bëri debutimin e tij për Al-Nassr në kampionatin e Arabisë Saudite. Dhe menjëherë me shiritin...

Ronaldo do të debutojë me shiritin e kapitenit në Arabinë Saudite në përballjen kundër Messit

Ylli portugez, Cristiano Ronaldo do të debutojë në Arabinë Saudite më 19 janar në një ndeshje miqësore kundër yllit argjentinas, Lionel Messi. Të enjten një...

Ronaldo nuk i harron ish-shokët e skuadrës, viziton madrilenët në stadiumin e Al Nassr

Ylli portugez, Cristiano Ronaldo nuk e ka harruar ish-klubin e tij Real Madrid dhe ka shkuar për t’i vizituar. Madrilenët ndodhen në Arabinë Saudite për...

Klubi rival i Al Nassr kërkon Lionel Messin, 300 milionë euro gati për argjentinasin

Ylli argjentinas, Lionel Messi është dëshira e ekipit arab, Al Hilal i cili është rivali kryesor i ekipit të Cristiano Ronaldo, Al Nassr. "Mundo Deportivo"...

Latest news

/5pyetjet.al