-sidi education-spot_img
22.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Arben Selaj

Burg pa afat gjyshit, fshehu nipin, nuk pranon të tregojë ku e çoi

Gjykata e Durrësit ka caktuar masës e sigurisë “arrest me burg” ndaj gjyshit të 3-vjeçarit, Rexhep Gjuni dhe vëllait të gjyshes, Arben Selaj, e...

Vogëlushi 7 ditë pa gjurmë! Gjyshi kyç gojën në gjyq

Mesditën e sotme kanë dalë para gjykatës së Durrësit Rexhep Gjuni 60 vjeç dhe Arben Selaj vëllai i gjyshes së 3-vjeçarit, i cili prej...

Latest news

/5pyetjet.al