-sidi education-spot_img
9.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#atentat

Goditen me thikë babë e bir në Shkodër, policia arreston autorin e dyshuar

Rreth orës 20:40, në lagjen “Mark Lula”, Shkodër, gjatë një konflikti për motive të dobëta janë dëmtuar me mjet prerës (thikë), shtetasit Sh. L.,...

Atentat në Memaliaj, avokati Andrea Zotaj i shpëton breshërisë së kallashnikovit

Avokati Andrea Zotaj i cili është pjesë e dhomës së avokatisë në Gjirokastër i ka shpëtuar një atentati mbrëmjen e djeshme në Memaliaj. Ngjarja ka...

Detaje të reja nga atentati i Gentian Bejtjas, porta e vilës ishte e hapur

Janë zbuluar disa detaje të reja ndaj atentatit të Gentian Bejtjas. Dyshohet se të përfshirë në këtë atentat kanë qenë katër persona të cilët janë...

Atentati në Fushë-Krujë, Gentian Bejtja u godit me 30 plumba

Gentian Bejtja u ekzekutua mbrëmjen e djeshme në hyrje të banesës së tij në fshatin Larushk të Fushë-Krujës. Ish-polici i kishte shpëtuar tre herë atentateve,...

EMRAT/ Zbardhet konflikti ndaj Renis Fejzollit në Athinë, ja kë kërkon policia

Policia greke ka zbardhur atentatin ndaj 34-vjeçarit shqiptar Renis Fejzolli nga Korça. Ai u sulmua në datën 2 shkurt në rrugën “Sidhirokastro” në Athinë. Policia greke...

Atentati i biznesmenit grek, flet avokati: I vunë flakën dhe e zhukën për 30 sekonda

Të tjera detaje janë bërë publike nga ekzekutim mafioz që iu bë pak ditë më parë, pranë banesës së tij biznesmenit grek, Christos Gialia. Sipas...

U vra në atentatin në Greqi, mediat greke: Christos Gialias bashkëpunëtor me narkotrafikantët shqiptarë

59 vjecari grek Christos Gialias, u ekzekutua mbrëmjen e së mërkurës në Mandra të Athinës në Greqi me armë zjarri dhe më pas u...

U plagos sot në Shkodër, ja kush është Selami Brahimi

Policia e qytetit të Shkodrës ka dalë me një njoftim zyrtar në lidhje me atentatin që ndodhi pasditen e kësaj të enjte në Shkodër,...

EMRAT+FOTOT/ Ja cilët janë 2 vëllezërit që do kryenin atentat me mina

2 vëllezër planifikonin një shpërthim në distancë me mina. Vihet në pranga njëri prej tyre, shpallet në kërkim vëllai tjetër. Si rezultat u bë ndalimi...

Atentati ndaj Zamir Kalemit në Selitë, policia në ndjekje të një automjeti

Një automjet i dytë është ndjekur nga grupi hetimor pasi dyshohet se ka ndjekur përgjatë ditës që iu bë atentati Zamir Kalemit. policia posedon...

Latest news

/5pyetjet.al