-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

automjet

Ecte me “super shpejtësi”, automjeti del nga rruga

Një aksident ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes ku një automjet tip "Furoristradë ML", ka dalë nga rruga dhe më pas ka...

Aksident në Sarandë, një i vdekur

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme rreth orës 19:10, në aksin rrugor Çukë-Fanar, në Sarandë. Mësohet se një automjet tip “Hyundai” me drejtues një...

Përndiqte një person prej disa muajsh, arrestohet 46-vjeçari

Policia në Tiranë ka arrestuar një 46-vjeçar me inicialet E. B., pasi dyshohet se ka përndjekur një shtetas, për disa muaj. Po ashtu është arrestuar...

Aksident në Elbasan, autobusi përplaset me makinën, disa të plagosur drejt spitalit

Në aksident është regjistruar ditën e sotme në aksin Gostimë-Cërrik ku janë përfshirë një autobus me drejtues 51-vjeçarin me inicialet A. Xh., dhe një...

Alarm në Kapitol, një automjet i dyshimtë në horizont

Departamenti i Policisë së Kapitolit në Washington ka evakuuar zonën ndërsa oficerët po hetojnë një automjet të dyshimtë. Një qen policie kontrolloi automjetin në fjalë...

EMRI/ Dogjën qëllimisht një automjet në Durrës, arrestohet 26-vjeçari dhe një i mitur

Si rezultat i veprimeve hetimore të kryera nga shërbimet e Komisariatit të Policisë Durrës, për identifikimin e autorëve të djegies së qëllimshme të një...

Aksident në Korçë, makina bëhet fije-fije, drejtuesi dërgohet në spital

Një aksident është shënuar paraditen e sotme rreth orës 09:10 në aksin rrugor "Korçë-Devoll", pranë fshatit Çiflig. Mësohet se drejtuesi i mjetit tip "Ford" me...

Makina përplas motorin, 56-vjeçari plagoset rëndë

Një automjet "BMW" me drejtuesin me inicialet M. K., është përplasur me një motor me drejtues 56-vjeçarin me inicialet M. Z., mbrëmjen e sotme...

Aksident në Korçë, makina fluturon nga rruga drejt shtyllës

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin nacional Korçë-Pogradec, në afërsi të fshatit Çiflig. Policia bën me dije se një mjet ka dalë...

U vra në atentatin e Fushë-Krujës, zbulohet mjeti që vëzhgoi Brilant Martinajn!

Autoritetet shqiptare kanë bërë të mundur identifikimin e një automjeti me targa sllovene i cili dyshohet se ka vëzhguar viktimat e atentatit të 17...

Latest news

/5pyetjet.al