-sidi education-spot_img
27.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

bandat e krimit

Dayli Mail: Dokumentet në gjyqin e Berishës zbulojnë ‘goditjet’ ndaj bosëve të krimit

Një operacion sekret ka për të ndaluar gangsterët shqiptarë që vërshojnë rrugët e Britanisë me kokainë dhe për të rrëzuar perandoritë e tyre kriminale...

The Sun: Bandat e krimit në Shqipëri dhe shpërblimet 30 milionëshe në ‘TikTok’

Bandat e drogës ofrojnë shpërblime në TikTok për informacion për të ndihmuar në gjetjen e hajdutëve të cilët futen për të vjedhur në fermat...

Media: Skema si bandat e krimit kalojnë paratë e drogës nga Britania në Shqipëri

“Bandat e krimit përdorin firma furgonash në Mbretërinë e Bashkuar për të transferuar paratë e drogës nga Britania në Shqipëri.” Kështu titullohet artikulli i “Express...

Latest news

/5pyetjet.al