-sidi education-spot_img
2.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

BBV2

Nuk besoi në dashurinë e saj me Luizin, a e uroi Olta-Kiarën për shtatzëninë

Ish-banorët e Big Brother VIP Albania 2, Luiz Ejlli dhe Kiara Tito, do të bëhen prindër për herë të parë. Ata konfirmuan lajmin me anë...

Nuk e uroi Kiarën për shtatzëninë, Amosi zbulon arsyen

Amos Zaharia ka qenë një nga konkurrentët më të përfolur të edicionit të dytë të 'Big Brother VIP', ku një nga polemikat më të...

Luizi dhe Kiara në aksion për emrin e vajzës, Sharka ka diçka për të thënë

Pasi zbuluan lajmin që janë në pritje të ëmbël, Luizi dhe Kiara po kërkojnë ndihmën e ndjekësve të tyre për të zgjedhur emrin e...

Kristi kujton në lot periudhën e vështirë gjatë fëmijërisë!

Sot “S’e Luan Topi” risolli në vëmendje rrëfimin e Robert Dragot për periudhën më të vështirë nga e kaluara, por këtë herë prezent në...

Efi uron publikisht Luizin dhe Kiarën për shtatzëninë!

Siç edhe e premtoi në një intervistë pak ditë më parë Efi Dhedhes i ka uruar publikisht Luizin dhe Kiarën për fëmijën që po...

Pritjes i erdhi fundi! Luizi konfirmon shtatzaninë e Kiarës në këngën e tij të re

Luiz Ejlli ka publikuar këngën e tij të fundit, të titulluar “Frymë”. Këngën duket se ia ka dedikuar vajzës së tij që pritet të vijë...

“Ka qenë vuajtje…”, rrëfehet Efi: Ja pse u “zhduka” pas BBV2

E ftuar në “Më lër të flas”, ish-konkurentja e “BBV” Efi Dhedhes mbrëmjen e sotme ka treguar për “zhdukjen” e saj direkt pas përfundimit...

Ledion Liço i zë vendin?! Reagon Arbana Osmani

Ledion Liço i merr vendin Arbana Osmanit në Top Channel! Ky ishte lajmi që sidomos mbrëmjen e djeshme shkaktoi shumë debat. U tha se moderatorja...

Luizi habit me postimin e fundit: Çdo mëngjes vendos maskën…

Që pas daljes së tij nga shtëpia e “BBV” si fitues Luiz Ejlli ka qenë shumë aktiv në koncerte, projekte dhe për rrjedhojë edhe...

FOTO/ Olta Gixhari në pritje të ëmbël?

Mbrëmjen e së hënës, aktorja Olta Gixhari ndodhej në Tuz të Malit të Zi për promovimin e premierës së filmit "Në kuadër të dashurisë". Shpesh...

Latest news

/5pyetjet.al