-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Nuk e besuan që i ra të fikët në, Fifi: Nuk doja ta tregoja që isha shtatzënë sepse…

Kryesoret

Fifi në emisionin “S’e Luan Topi” e ka shpjeguar edhe një herë situatën kur asaj i bie të fikët në “BBV”.

Në rrjet ka patur komente të shumta ku njerëzit thanë që Fifi bëri sikur humbi ndjenjat për show.

Fifi është shprehur që çdo emocion ka qenë i vërtetë, dhe jo ashtu siç është komentuar.

“Kur më ra mua të fikët u hiperbolizua dhe u shkatërrua, e bënë parodi. Thanë që mua nuk më ra të fikët por u shtira, ishte e dhimbshme, ishte e frikshme. Ka qenë një periudhë që isha shtatzënë dhe e kam parë dhe mendova pse po e përdorin përsëri?

Nga ana tjetër nuk doja ta tregoja që isha shtatzënë, sepse ja kam thënë dikujt dhe ia ka tregur gjithë botës. Unë nuk doja ta tregoja që isha shtatzënë sepse nuk ngela shtatzënë për opinionin dhe mediat sociale, por ngela për veten time. Unë në “BBV” nuk isha lojtare, kjo është pak, por e sigurt.

Unë isha e mirë me të gjithë banorët. Më ngel peng vetëm se pse nuk dola ajo Fifi shumëngjyrëshe dhe e mirë siç jam unë. Por dola sikur kam probleme psikologjike, gjë që nuk është aspak e vërtetë,” tha Fifi.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit