-sidi education-spot_img
15.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#Bebe Rexha

Si janë sot raportet? Rita Ora sqaron njëherë e mirë për…

Rita Ora, hodhi poshtë me vendosmëri thashethemet për një grindje të gjatë me Dua Lipën, teksa zbuloi se dëshiron të bashkëpunojë me të dhe...

Bebe Rexha arrin suksesin e radhës në Spotify

Platforma e muzikës Spotify ka publikuar disa të dhëna vjetore për dëgjimet e këngëve për çdo artist. Në mesin e artistëve më të dëgjuar të...

Nuk ndalet! Beba Rexha tjetër arritje “gjigante”

Bebe Rexha duhet të ndihet mjaft mirë këtë javë. Ylli i muzikës pop me origjinë shqiptare është e katërta këtë javë në top listën...

Kënga e Bebe Rexhës renditet si më e dëgjuara në planet

Ditën e sotme, faqja zyrtare Billboard Charts publikoi një status në rrjetin social Twitter, duke treguar pesë këngët më të dëgjuara dhe të shitura...

Latest news

/5pyetjet.al