-sidi education-spot_img
16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Dejan jankoviç

U arrestua dje nga serbët, lirohet zv/drejtori i policisë së Kosovës

Zëvendësdrejtorit i Policisë së Kosovës, Dejan Jankoviç, është liruar nga autoritetet serbe. Ai u ndalua në 17 prill në pikëkalimin kufitar të Jarinjës – që...

SHBA thirrje Serbisë: Liro zv/ drejtorin e policisë së Kosovës

Departamenti amerikan i Shtetit i ka bërë thirrje Serbisë të vetëpërmbahet nga veprimet e njëanshme dhe të pakoordinuara, dhe ka thënë se pret lirimin...

Në mesin e qytetarëve të bllokuar në Serbi ka qenë edhe zëvendësdrejtori i Policisë së Kosovës

Mbi 300 qytetarë të Kosovës kanë qenë të bllokuar në kufijtë e Serbisë e në mesin e tyre është edhe Dejan Jankoviq, zëvendësdrejtor i...

Latest news

/5pyetjet.al