-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#demtimet

Ancelottin e “zë koka”, zgjatet lista e “zezë” e dëmtimeve

Për trajnerin e Realit të Madridit Carlo Ancelotti kanë filluar të grumbullohen probleme përpara ndeshjes vendimtare kundër Gironas më 10 shkurt në La Liga. Pas...

Të tjera probleme për Interin, pas Lautaros ndalet dhe Dimarco

Federico Dimarco është dëmtimi i radhës tek Interi. Këtë e ka bërë të ditur vetë klubi zikaltër, më pak se 24 orë para ndeshjes...

Shtohen problemet e Milanit, mbrojtësi mbyll sezonin

Një lajm i keq vjen nga infermieria për Malick Thiaw, i cili u zëvendësua në pjesën e dytë në ndeshjen mes Milanit dhe Borussia...

Dëmtimet afatgjata në shëndet post Covid-19, shtohen pacientët me çrregullime në frymëmarrje e depresion

Edhe pse pandemia përfundoi, Covid- 19 “vijon” ende të jetë me ne. Gati 2 vjet pas përfundimit të saj, dëmtimet afatgjatë në shëndet pas...

Reja me “dhimbje koke”, dëmtohet një tjetër kuqezi

Ndërsa data po afron për dy ndeshjet e fundit të Ligës së Kombeve, Kombëtarja duket në një situatë aspak të mirë. Pas mbrojtësve, Rejës i...

Latest news

/5pyetjet.al