-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

dhuna

Dhuna dhe braktisja e foshnjës, Pampuri: Kontrolle periodike të gjendjes psiko-sociale të edukatoreve

Deputetja demokrate, Oriola Pampuri, ka reaguar në lidhje me dy ngjarjet e rënda që tronditën opinionin publik gjatë kësaj jave, dhunimin e 3-vjeçares në...

Tjetër dëshmi për stafin e kopshtit, nëna: Si ia mavijosi sanitarja veshin djalit

Pas denoncimit të emisionit investigativ “Stop” në lidhje me dhunën e ushtruar nga edukatorja ndaj 3-vjeçares, një tjetër dëshmi e një nëne ka shokuar...

Dhunimi i 3-vjeçares, Balla: Bashkë me qytetarët mund të kisha protestuar dhe unë

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla ka reaguar në lidhje me protestën që u zhvillua sot nga shoqëria civile dhe qytetarë të Tiranës, për dhunën...

“Edukatoren bëjeni shembull”, qytetarët protestë te Ministria e Brendshme

Qytetarë të shumtë kanë protestuar ditën e sotme pas rastit dhunimit të një 3-vjeçareje në një kopsht privat në kryeqytet. https://5pyetjet.al/2023/11/09/dhunimi-i-3-vjecares-qytetaret-ne-proteste-ne-kopshte-ska-kontrolle-edukatoret-te-pakualifikuara/ Ata nisën tubimin e tyre...

Dhunimi i 3-vjeçares, qytetarët në protestë: Në kopshte s’ka kontrolle, edukatoret të pakualifikuara

Qytetarë të shumtë janë mbledhur pasditen e sotme pranë Ministrisë së Arsimit për të protestuar pas rastit të rëndë të dhunimit të një 3-vjeçareje...

Dhuna ndaj 3-vjeçares, arrestohet edukatorja

Edukatorja Majlinda Dehima është arretsuar nga policia pasi dyshohet se dhunoi vajzën 3-vjeçarare në kopshtin "Stinët" në kryeqytet. "Në vazhdim të veprimeve të thelluara hetimore...

Dhuna ndaj 3-vjeçares, qytetarët protestë te Ministria e Arsimit: Burg për edukatoren!

Qytetarët janë mbledhur sot në protestë para Ministrisë së Arsimit për dhunën e ushtruar ndaj 3-vjeçares në kopshtin privat “Stinët”. Protestuesit bëjnë thirrje që edukatorja...

“Sharabajgë, hiqe moj këmbën këtu, hiqe këmbën, hiqe këmbën!” Edukatorja i sulet fëmijës (Biseda)

Gjatë gjithë kësaj jave, emisioni investigativ “Stop” ka transmetuar një ngjarje të rëndë që tronditi opinionin publik. Një vajzë e vogël 3-vjeçare u dhunua...

EMRAT/ Dhuna ndaj 3-vjeçares, pezullohet nga zëvendës shefi i komisariatit dhe dy punonjës policie

Në lidhje me rastin e dhunës ndaj 3-vjeçares në kopshtin privat “Stinët”, e cila përfundoi në spital me këmbë të thyer, ka reaguar Policia...

Luiz Ejlli për dhunimin e 3-vjeçares: Prindërit u japin jetën në dorë edukatoreve

Mbrëmjen e shkuar emisioni investigativ "Stop" tregoi pamjet skandaloze brenda kopshtit privat “Stinët" ku një edukatore rrihte një 3-vjeçare duke i thyer këmbën. Ishin prindërit...

Latest news

/5pyetjet.al