-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Droge

‘Taksitë e drogës’/ Salianji bën denoncimin ndaj zyrtarëve të zgjedhur nga Rama

Pjesmarrës në një takim me demokratët në Roskovec, deputeti Ervin Salianji bëri një denoncim lidhur me zyrtarët e zonave të Fierit, Lushnjës dhe Roskovecit. Salianji...

Pjesë e grupit kriminal, 59-vjeçari kapet në Durrës, në Itali e pret burgu!

Një 59-vjeçar ka përfunduar në krahët e policisë në Durrës, pasi u zbulua se ishte në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet italiane. Viktor Leki, nën akuzën...

EMRI/ Kapet 46-vjeçari pjesë e bandës së drogës, do ‘paketohet’ drejt Italisë

Një 46-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Tiranës me qëllim ekstradimin e tij drejt Italisë. Mësohet se është arrestuar Samuel Garuja, ndaj tij...

Kapet ‘Jaguari’ me kanabis në Gjirokastër

Dy persona janë vënë në pranga në Gjirokastër, pasi iu konstatuan 2 thasë me rreth 15.8 kilogramë kanabis. Gjatë operacionit “Matt” policia ka sekuestruar 2...

Policia iu ‘qep’ nga pas, kapen me 180 kg marijuanë dy shqiptarët në Spanjë

Dy shtetas shqiptarë kanë përfunduar në pranga nga personeli i Gardës Civile në Almeria të Spanjës, pasi u kapën me rreth 180 kg marijuanë. Arrestimi...

Drogë dhe thikë me vete, arrestohet polaku në Sarandë

Një 46-vjeçar nga Polonia ka përfunduar në prangat e policisë së Sarandës pasi u kap me doza kanabisi dhe një thikë në makinë. Sipas policisë...

Shkodër/ Drogë në xhepa dhe në shtëpi, prangoset i riu (EMRI)

Ka përfunduar në prangat e policisë së Shkodrës, 32-vjeçari Luan Reçi, për posedim të lëndëve narkotike. Gjatë kontrollit fizik ndaj, shërbimet e Policisë kanë gjetur...

Iu zbulua stani me drogë, gjykata liron vëllain e deputetit socialist

Gjykata e ka cilësuar si të paligjshëm arrestimin e 32-vjeçarit Armand Ndreca, vëllai i deputetit socialist Eduard Ndreca, të cilit ju zbulua një stan...

Berisha: Po nuk përmbysëm Edi Ramën, kurrë nuk do të votojmë të lirë

Mbrëmjen e sotme gjatë fjalës së tij ish-kryeministri Sali Berisha, iu drejtua qytetarëve duke thënë se 'në rast se nuk përmbysim Edi Ramën, kurrë...

Momenti kur i vihen prangat vëllait të deputetit të PS

Tre persona, mes të cilëve dhe vëllai i deputetit socialist Eduart Ndreca u arrestuan pas një operacioni antidroge në zonën e Kashnjetit në Lezhë....

Latest news

/5pyetjet.al