-sidi education-spot_img
30.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

dua lipa

Kërcënohet me jetë Dua Lipa, qëndroj kundër luftës në Gaza

Një këngë nga dyshja hip-hop izraelite, Ness Ve Still, e publikuar pas shpërthimit të luftës midis Izraelit dhe Hamasit, është bërë himni jozyrtar i...

Nga Dua Lipa te Mira Murati/ Blinken inkurajon të rinjtë: Shqiptarët ja kanë dalë!

Sekretari amerikan Antony Blinken zhvilloi takimin tek Piramida me 100 të rinj, të cilët kanë përfituar nga programet amerikanë në lidhje me arsimin dhe...

“Hip se të vrava, zbrit se të vrava”! Dua Lipa siç nuk e keni parë kurrë (VIDEO)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa ka dhuruar disa momente gazmore gjatë një intervistë të dhënë në një emision me moderatorin Jimmy Kimmel,...

Dua Lipa zbulon të dashurin e ri me puthje pasiononte

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa së fundmi ka konfirmuar romancën e saj të re me aktorin e njohur Callum Turner. Disa ditë pasi...

Romain Gavras kush? Dua Lipa “kapet mat” me aktorin e njohur (VIDEO)

Dua Lipa duket se e ka harruar shumë shpejt Romain Gavras dhe tashmë ka nisur një romancë të re. Këngëtarja shqiptare është parë në...

Një tjetër vit me suksese! Si e mbylli Dua Lipa 2023-shin

Disa nga arritjet e Dua Lipës gjatë vitit 2023: Më 1 maj, Dua shërbeu si bashkëkryetare e Met Gala. Krahas bashkëkryesuesve të tjerë Penelope Cruz,...

U frymëzua nga ishi i Ledrit për flokët? Sara: Nuk e dija se…

Sara Hoxha së fundmi ka reaguar rreth lajmeve se është motivuar për ndryshimn e pamjes nga ish e dashura e reperit të njohur Ledri...

Do të publikonte një klip me skena lufte, pse hoqi dorë Dua Lipa?

Dua Lipa thuhet se ka tërhequr mbrapsht publikimin e një klipi të saj, për të treguar ndjeshmëri ndaj luftës Izrael-Hamas. Këngëtarja besohet se ka xhiruar...

Vëllai i saj feston ditëlindjen, ja si e uron Dua Lipa…

Sot vëllai i Dua Lipës mbush sot 18-vjeç. Sigurisht, Dua i ka bërë një urim të veçantë në Instagram, ku dhe ka ndarë foto...

VIDEO/ Shkoi në qytetin indian dhe nuk po e njihte njeri, çfarë ndodhi me Duan

Një video e Dua Lipas nga Rajasthani i Indisë është bërë virale në rrjetet sociale dhe e tregon atë duke shëtitur në mënyrë të...

Latest news

/5pyetjet.al