-sidi education-spot_img
7.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Ermal Mamaqi

“Japim lajmet!”, Ermal Mamaqit dhe Elvana Gjatës u ndodh e papritura, e ndajnë me fansat

“Dy gisht mjaltë 2” prej disa ditësh ka nisur xhirimet dhe Ermal Mamaqi dita ditës na zbulon pamje nga ajo çfarë na pret së...

“Elvanaaaaaa!”, Ermal Mamaqit i kushton rëndë shakaja ndaj këngëtares: Kjo video kushtoi…

Ermal Mamaqi ka publikuar një video nga xhirimet e “Dy gisht mjaltë 2” me Elvana Gjatën. Teksa Elvana shfaqet e përqëndruar në telefon, Ermali bërtet....

Ermal Mamaqi vë në dyshim famën e Luizit: Afat të shkurtër skadence

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë një deklaratë jo edhe aq pozitive në lidhje me fituesin e Big Brother Albania Vip,...

Ermal Mamaqi kujton Dr Florin, rrëfen se si e ndihmoi të linte drogën

Ermal Mamaqi ka kujtuar Dr Florin 8 vite pas ndarjes së tij nga jeta dhe ka rrëfyer se si ai e ka ndihmuar atë...

U kritikua për librin, Ermal Mamaqi: Merren me mua sepse jam gjeni

Së fundmi Ermal Mamaqi ka ndarë detaje të reja rreth librit të tij, i cili është kritikuar gjerësisht në rrjet. “Është një libër i shkruar...

Ermal Mamaqi tregon ditën më të errët të jetës së tij: Nuk doja të çohesha

Ermal Mamaqi ka treguar historinë se si arriti të përfshihej në trajnime për zhvillimin personal si trajner. Ai shprehet se dikur ka përjetuar ditën...

Mamaqi për mësuesen e fillores: Nuk mësoja por sot kam 9 kompani

Emral Mamaqin ndër vite e kemi parë në dimensione të ndryshme. Ai ka qenë aktor humori, këngëtar, aktor dhe moderator e së fundmi është...

Asgjë nuk është rastësi, zbulohet momenti kur Bora i kërkon Ermalit të jetë pjesë e filmit

Të gjithë e mbajnë mend momentin që Ermal Mamaqi shaktoj dëme në Big Brother ku tregoi për planin e tij që Bora Zeman të...

“I detyrohem Borës një sqarim’’, Ermal Mamaqi: Nuk jam unë arsyeja e ndarjes së Donaldit nga Trixa

Ermal Mamaqi e ka sqaruar një herë e mirë në një nga daljet e tij televize se nuk është ai arsyeja e ndarjes Donald-Beatrix. Ai...

Monika Lubonja zbulon projektet e saj, flet edhe për ofertën tunduese të Ermal Mamaqit

Ish-banorja e “Big Brother Vip” Monika Lubonja ka folur për shumë gjëra nga jeta e saj pas daljes nga shtëpia e famshme. “Para “BBV” isha...

Latest news

/5pyetjet.al