-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Femije

Gjyshërit morën fëmijën, por s’e kthyen, nëna denoncon: Ku është djali im?

Policia e Durrësit ka nisur kërkimet për gjetjen e një fëmijë tre vjeç, babai i të cilit ka humbur jetën në aksident rrugor, një...

Terror në Finlandë! Të shtëna me armë në një shkollë, ka fëmijë të plagosur

Një situatë alarmante ka mbërthyer Finlandën, pasi të shtëna me armë zjarri kanë ndodhur në një shkollë fillore këtë mëngjes. Sipas mediave të huaja shumë...

Atentati në Lezhë/ Dëshmitari: Qëlluan me kallashnikov, fëmijët janë tmerruar!

Një atentat deri diku mafioz solli plagosjen e 54-vjeçari Agron Puka ditën e sotme në Rrile të Lezhës. Ai u qëllua me breshëri plumbash...

Fëmija 2-vjeç dërgohet i vdekur në spital

Një fëmijë dyvjeçar të dielën është dërguar pa shenja jete në Spitalin e Gjilanit. Lajmin e ka konfirmuar drejtori i Spitalit të Gjilanit, Arsim...

Eneda Tarifa sërish në pritje të ëmbël?

Këngëtarja dhe moderatorja Eneda Tarifa, siç duket ka mbajtur një sekret për të gjithë. Dyshohet se ajo do të bëhet nënë për herë të...

Tragjike/ Si u rrah fëmija 4-vjeç për vdekje? Flasin prindërit

Zbardhen detaje të reja nga ngjarja që u regjistrua dje në Gjakovë, ku një vajzë 4-vjeçare ka ndërruar jetë si pasojë e dhunës nga...

Gjenden pesë të vdekur, mes tyre tre fëmijë

Pesë persona, tre prej tyre fëmijë u gjetën të vdekur të dielën në mëngjes në Kanada. Një 29-vjeçar është vënë në pranga. Asnjë akuzë...

Aksident, 21-vjeçares i ikën timoni nga duart dhe përplas 4-vjeçarin

Një 4-vjeçar është përplasur nga një automjet në aksin rrugor Elbasan-Cërrik. Shoferja e automjetit, e identifikuar me inicialet G.A. 21 vjeçe, dyshohet se teksa drejtonte...

UNICEF ngre alarmin: Sulmet e Izraelit në Rafah rrezikojnë më shumë se 600 mijë fëmijë

Agjencia e OKB-së për fëmijë (UNICEF) u bëri thirrje palëve të përfshira në luftën mes Izraelit dhe Palestinës, që të përmbahen nga zgjerimi i...

Vuçiç “josh” serbët e Kosovës: Kush bën më shumë fëmijë do të paguhet

Presidenti i Serbisës, Aleksandër Vuçiç premton qindra mijëra dinarë për serbët e Kosovës: Kush lind më shumë se 4 fëmijë do të marrë dhuratë...

Latest news

/5pyetjet.al