-sidi education-spot_img
20.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#ferrari

Elseid Hysajt i merr flakë Ferrari teksa ishte në brenda me vjehrrin

Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj ka kaluar një moment jo fortë të lehtë pasi makina e tij "Ferrari" mori flakë papritur. Futbollisti dhe vjehrri...

Si është Schumacher? Nga pasuria tek familja, 10 vite nga aksidenti tragjik

Dhjetë vjet më parë data 29 dhjetor 2013, ndryshoi përgjithmonë jetën e Mikael shumakerit dhe të familjes së tij. “Corriere della Sera” ka bërë...

Aksident i “kripur” për shqiptarin në Itali, “palos” me Ferrari 4 makina

Një aksident i “kripur” i ka ndodhur një 34-vjeçari shqiptar në Itali. Teksa po ngiste ferrarin i riu i u përplas me katër makina...

Latest news

/5pyetjet.al