-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Elseid Hysajt i merr flakë Ferrari teksa ishte në brenda me vjehrrin

Kryesoret

Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj ka kaluar një moment jo fortë të lehtë pasi makina e tij “Ferrari” mori flakë papritur.

Futbollisti dhe vjehrri i tij ishin brenda në makinë ndërsa bashkëshortja ishte jashtë.
Për disa çaste, Hysaj dhe vjehrri i tij nuk po arrinin të dilnin me dyert që u mbyllën në mënyrë automatike. Por, për fat të mirë kjo ngjarje kaloi pa pasoja pasi makina u dëmtua totalisht.

“Makina mori flakë në mënyrë të papritur, për fat të mirë askush nuk u lëndua. Ia dolëm që t’i shpëtonim në kohë rrezikut, besoj se bëhet fjalë për një problem të fabrikës”, u shpreh Hysaj.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit