-sidi education-spot_img
2.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

fIER

Dinamika/ Plumba nga makinat në lëvizje, si u vra Javori nga dy vëllezërit në Fier?

Zbardhen detaje të reja nga ekzekutimi me armë zjarri që ndodhi paraditen e djeshme në lagjen “16 Prilli” në Fier. Elton Javori 41-vjeç u...

24 orë, asnjë gjurmë! Vrasësi në Fier zhduket bashkë me “Benz”-in (Pistat)

Kanë kaluar më shumë se 24 orë por ende nuk kemi asnjë të arrestuar për vrasjen dje në Fier. Policia është vendosur në ndjekje...

Shiste drogë në lagjet e Fierit, në pranga 35-vjeçari

Natën e mbrëmshme një 35-vjeçar është prangosur në Fier, pasi akuzohet për trafikim të lëndëve narkotike. Siç njofton policia, pas një kontrolli në qytetin e...

U qëllua sapo zbriti nga “Porsche”/ Kronologjia, si u vra 41-vjeçari, pista dhe dyshimet

Zbardhen detaje të reja nga ekzekutimi ditën e sotme në Fier. Viktima Elton Javori kishte vetëm pak ditë që kishte ardhur nga Gjermania. Paradite ndodhej...

EMRI+FOTO/ Ky është autori i vrasjes në Fier

Policia ka identifikuar autorin e vrasjes së 41-vjeçarit Elton Javori në lagjen “16 prilli” në Fier. Bëhet fjalë për 35-vjeçarin Agim Gashi, i cili...

E vranë pranë shtëpisë! Familjarët e 41-vjeçarit në lot në vendin e ngjarjes

Rreth orës 11:00 në lagjen "16 prilli" në Fier është vrarë me armë zjarri 41-vjeçari Elton Javori. Ai kishte vetëm pak kohë që kishte...

FOTO/ Plumba dhe arratisje, kjo është makina që u zhduk killeri në Fier

Kjo është makina me të cilën u largua autori i vrasjes së Elton Javorit. Vrasja ndodhi rreth orës 11:00 në lagjen ‘16 prilli’ në...

Vrasja në Fier, fqinjët: Zoti e di nga i erdhi, djalë i mrekullueshëm

Qyteti i Fierit është tronditur ditën e sotme nga një vrasje me armë zjarri ku mbeti viktimë Erjon Javori. Ngjarja e rëndë ndodhi në lagjen...

Tronditje dhe frikë në Fier/ U qëllua me disa plumba! 41-vjeçari vdiq në spital

Zbardhen detaje të reja nga vrasja që ndodhi paraditen e sotme në Fier. Viktima është Erjon Javori. 41-vjeçari u qëllua me kallashnikov. Mbeti i...

FOTO nga vendi i ngjarjes/ Ky është 41-vjeçari që u ekzekutua me kallash në Fier

Tronditet Fieri. Ekzekutohet me armë zjarri një 41-vjeçar, Erjon Javori. Ngjarja e rëndë ndodhi ditën e sotme në lagjen ‘16 Prilli” e njohur si...

Latest news

/5pyetjet.al