-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

foshnje

Braktisi foshnjën në bodrumin e një pallati, ndalohet nëna 30-vjeçare

Policia e Tiranës ka arritur të zbulojë dhe të ndalojë nënën e dyshuar, një 30-vjeçare që braktisi foshnjën në një bodrum në zonën e...

Foshnja në gjendje kritike për jetën, nëna e lindi në divanin e bodrumit

Së fundmi është bërë me dije se foshnja që u gjet në bodrumin e një pallati në Yzberisht, në Tiranë ndodhet në gjendje kritike...

U gjet në garazhin e një pallati, foshnja e braktisur në gjendje të rëndë

Foshnja që u gjet në bodrumin e një pallati në Yzberisht, në Tiranë ndodhet në gjendje kritike dhe në intubim. Mësohet se foshnja nuk kishte...

Qante mes të ftohtit në Tiranë, foshnja u braktis në bodrum

Foto ilustruese Zbardhen detaje të reja nga ngjarja e rëndë që u zbulua paraditen e sotme në Tiranë ku u gjet një foshnjë e braktisur...

E rëndë në Tiranë! Foshnja braktiset në bodrumin e pallatit

Një foshnjë e sapolindur është gjetur e braktisur mëngjesin e sotëm në bodrumin e një pallati në Yzberisht, Tiranë. Shërbimet e policisë i kanë ofruar...

Vdekja e dy fëmijëve të një familjeje brenda një viti është kthyer në mister

Tragjedi për një familje në Kato Achaia (Greqi), e cila mban zi për humbjen e dy fëmijëve gjatë një viti. Një nënë e re...

Foshnja humb jetën në spital, prindërit denoncojnë drejtoreshën: Mungonin ilaçet dhe aparaturat

Një tjetër ngjarje e rëndë ka tronditur vendin ku viktimë është një foshnjë vetëm 9-ditësh. Vogëlushi humbi jetën pas një ndërhyrjeje në zemër. Në lidhje...

Rasti i dytë/ Erdhi rëndë, vuante nga zemra! Si vdiq foshnja në Tiranë

Zbardhen detaje të reja nga vdekja e foshnjës 8-muajshe nga Shkodra në spital në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur dy javë më parë, por në...

Pse po hiqet bonusi i bebeve që lindin jashtë?

Komisioni për Çështjet Ligjore diskutoi sot për shtesat e reja në ligjin për asistencën sociale, ku në fokus ishte bonusi i bebeve. Sipas propozimit të...

Lindi 3 fëmijë me vajzën e tij, 54-vjeçari vrau foshnjat dhe i groposi në një banesë të pabanuar

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Poloninë pas zbulimit të një akti makabër nga një 54-vjeçar. Dyshohet se 54-vjeçari kishte një lidhje me vajzën e...

Latest news

/5pyetjet.al