-sidi education-spot_img
33.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

foto

Olta ndan fotot e adoleshencës, ja si dukej aktorja kur ishte 14 vjeç

Aktorja e njohur, Olta Gixhari, është mjaft aktive në profilet e saj në rrjetet sociale, duke ndarë me ndjekësit e saj copëza nga përditshmëria...

Princ Leka publikon foto me vajzën, etiketon partneren e re

Në këtë ditë të veçantë Princ Leka ka bërë një urim për vajzën e tij dhe të gjithë fëmijët. Leka ka postuar disa fotografi me...

U bë nënë për herë të parë, Kiara publikon foton e vajzës

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli u bekuan para disa ditësh me një vajzë të cilës ia vendosën emrin Luna Mari. Pas lindjes moderatorja ka ndarë...

Tiranë/ 22-vjeçari “i rrezikshëm” në rrjetet sociale, shantazhe dhe “gjoba” 1 mijë euroshe

Një 22-vjeçar ka rënë në pranga nga policia, pasi i riu merrte fotografi të personave të ndryshëm dhe i publikonte në rrjetet sociale. Madje...

Vetëvrasja e 27-vjeçare/ Trondit babai: Nëna e Sibelës ka pasur lidhje me Çokun

Rasti i Sibela Abedinit, 27-vjeçarja që vrau veten pas shantazhit me foto intime nga Altin Çoku, një personazh i rrjetit social “Tik Tok”, tronditi...

Kërcënoi të riun me foto në “Tik Tok” në këmbim në parave, kapet 32-vjeçari

Një tjetër rast i kërcënimit në rrjetet sociale është zbardhur ditën e sotme. Policia e Elbasanit ka ndaluar një shtetas me iniciale A. S., 32...

U pushua nga puna se fitonte 20 mijë Paund në muaj…tani është milioner

Një marinar i Marinës Mbretërore është pushuar nga puna për shkak të fotove që ai ngarkoi në llogarinë e tij “OnlyFans” ndërsa ishte në...

Vijon drama! Ledri “shigjeton” Dafinën me foton e fundit?

Drama Dafina-Ledri-Sara nuk po merr më aq shumë vëmendje dhe së fundmi personazhet i kemi parë më të ndarë se kurrë të angazhuar në...

Si u zhduk Ervin Mata? Çfarë ndodhi pas publikimit të fotos së fundit

Gazetari Eni Ferhati tregoi se trafikantët shqiptarë, kryesisht ata në Amerikën Latine, megjithëse nuk funksionojnë si kartel i mirëfilltë kanë treguar sukses. Ai përmendi Ervin...

Publikohet fotoja e Laert Haxhiut brenda burgut grek

Publikohet për herë të parë fotoja e të shumëkërkuarit Laert Haxhiu, i arrestuar disa muaj më parë në Greqi. Haxhiu u arrestua në muajin maj...

Latest news

/5pyetjet.al