-sidi education-spot_img
27.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Fushe Kruje

FNSH niset drejt Fushë Krujës

Mesditën e sotme Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë, Forcat Operacionale nga Drejtoria e Policisë Tiranë zbarkuan në disa zona të Fushë-Krujës. Operacioni është zhvilluar...

EMRI/ Shpërthim me eksploziv në portën e një banese në Fushë Krujë

Një shpërthim me eksploziv ka ndodhur në Fushë Krujë. Kjo sasi eksplozivi është vendosur në në lagjen Arrameras në portën e Artur Kurtit. Regjistrohen dëme materiale....

Ç’po ndodh? FNSH dhe policia rrethojnë Fushë-Krujën

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë dhe efektivë të komisariatit të Policisë Krujë, kanë ngritur mbrëmjen e sotome disa pika kontrolli në disa prej akseve kryesore...

‘Pushoftë në paqe’! Lot dhe hidhërim për vdekjen e 17-vjeçarit: Humbëm një djalë të shkëlqyer

Mbrëmja e 20 prillit regjistroi një ngjarje tragjike për qytetin e Fushë-Krujës. Isuf Mehmeti, një 17-vjeçar u përplas për vdekje nga një makinë e...

FOTO/ Ky është 17-vjeçari u përplas për vdekje nga makina në Fushë-Krujë

Mbrëmja e 20 prillit regjistroi një ngjarje tragjike për qytetin e Fushë-Krujës. Isuf Mehmeti, një 17-vjeçar u përplas për vdekje nga një makinë e...

Fushë-Krujë/ Shoferi ‘pikë plumbi’ lë të vdekur në vend 17-vjeçarin (DETAJET)

Një aksident tragjik ndodhi mbrëmjen e sotme në dalje të qytetit të Fushë-Krujës, ku si pasojë mbeti i vdekur një 17-vjeçar. Mësohet se i mituri...

Makina përplas për vdekje 17-vjeçarin (EMRI)

Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fushë-Krujë. Mësohet se një 17-vjeçar është përplasur për vdekje nga një makinë. Viktima është identifikuar...

Ekzekutimi i ish-policit, lihen në burg Edison Haxhiu dhe Ilir Beqaraj

Gjykata e Apelit ka lënë në fuqi masën e paraburgimit për Edison Haxhiun dhe Ilir Beqarajn, dy personat e dyshuar se kryen ekzekutimin mafioz...

Arrestohet i riu në Fushë Krujë me dy bomba në trup

Policia parandalon ngjarje të rënda kriminale që do të kryheshin me mina me telekomandë. Me 2 mina me telekomandë, të fshehura në trup nga...

Vrasja në Krujë/ Dy të arrestuarit në burg, avokati: ‘GPS’ tregon të vërtetën

Ditën e sotme Gjykata e Posaçme la në burg pa afat dy personat e arrestuar për vrasjen e Gentjan Bejtjes, Ilir Beqaraj allias, Brahimi,...

Latest news

/5pyetjet.al