-sidi education-spot_img
7.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

gjergj hani

“Vula” voton për kryetarin! Gjekmarkaj ironizon Bashën: Qerratai ynë e bëri

Partia Demokratike zyrtare sot është në zgjedhje për kryetarin e ri. Në garë janë Lulzim Basha dhe Gjergj Hani. Brenda PD-së zyrtare, partia është e...

Dritëhijet e procesit/ Fotoja që ngre dyshime mbi rikthimin e Bashës

Grupi i Lulzim Bashës brenda PD-së, zhvillon zgjedhjet për kryetarin e ri të partisë së vulës. Në garë është Lulzim Basha përballë Gjergj Hanit....

Voton rivali i Bashës: Ditë e jashtëzakonshme! Sot fiton PD-ja

Ish-përndjekuri politik, Gjergj Hani, rival i Lulzim Bashës për postin e kreut të PD-së ka votuar paraditen e sotme në selinë e demokratëve të...

Rivali i Bashës: Luli më zhgënjeu! Unë do të hap PD-në (Projekti)

Prej së shtunës Partia Demokratike zyrtare është në fushatë për zgjedhjen e kryetarit të ri. Në garë janë Lulzim Basha dhe Gjergj Hani, i...

Rivali i Bashës te “5Pyetjet.al”: S’ka moral të rikthehet, nëse ul kokën e marr sekretar

Nga Dylber Balla Sot u hap zyrtarisht gara për kryetarin e ri të PD-së. Përballë Lulzim Bashës që kërkon rikthimin në krye të PD-së është...

Latest news

/5pyetjet.al