-sidi education-spot_img
34.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#hetim

Le Pen në telashe, prokuroria e Parisit heton fushatën: Dyshohet për financim të paligjshëm

Prokuroria e Parisit ka hapur një hetim për të hedhur dritë mbi financimin të dyshuar si të paligjshëm të fushatës në Francë të Marine...

EMRI/ Nën hetim për mashtrim, pezullohet nga detyra efektivja e komisariatit nr.1

Një oficere policie me gradën e nënkomisares në komisariatin e policisë nr.1 në Tiranë është pezulluar nga detyra. Ajo është nën hetim për mashtrim. "Nga hetimet...

Ish-kryeprokurori special i Malit të Zi hetohet për krime lufte në Catvat

Ish-kryeprokurori special Milivoje Katniq është marrë në pyetje dje në Prokurorinë Speciale të Shtetit (SST) për shkak të dyshimit se ka kryer veprën penale...

U përfol se po hetohet nga SPAK, reagon Luizi

Ditën e sotme kanë qarkulluar disa lajme se Luiz Ejlli po hetohet nga SPAK. Sipas artikullit të "Prapaskena", Luizi kërcënoi një zyrtar të IKMT për...

Rrjeta e çarë e Amnistisë, të hetuarit nga SPAK përfituan lirinë

Aministia që nisi të ekzekutohet sot ka prodhuar pasojat e para negative. Procesi që është administruar nga Ministria e Drejtësisë duke shmangur prokurorinë ka...

Beqaj pas daljes nga SPAK: Duhet ta ndajnë jam palë e tretë apo person nën hetim

Ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj është paraqitur si çdo të premte në SPAK në lidhje me dosjen e sterilizimit. Në përfundim të seancës ai...

Kryenin shërbime kardiologjike në klinikën e paregjistruar, në hetim mjeku dhe infermieri

Një mjek dhe një infermier janë vendosur në hetim nga policia e Elbasanit pasi ofronin shërbime kardiologjike në një klinikë private. Klinika e cila ndodhej...

Hetim i pasurive të shqiptarëve në Londër, FBI i dorëzon SPAK-ut listën

NCA Agjencia Britanike Kundra Krimit të Organizuar, kërkon hetim dhe konfiskim të pronave të përfituara nga krimi organizuar shqiptarë në Britaninë e Madhe, të...

U përmend në dosjen “McGonigal”, Agron Neza del pas 6 orësh nga SPAK

Pas më shumë se 6 orësh Agron Neza ka dalë nga SPAK ku është marrë në pyetjet në lidhje me përmendjen në çështjen “McGonigal”. Në...

Mesazhi nga Berlini – zgjedhjet në Serbi duhet të hetohen!

Berlini nuk e ka lënë pas dore çështjen e zgjedhjeve serbe. Deputetët e partive në pushtet kanë deklaruar se po procesin hetimin zgjedhor të...

Latest news

/5pyetjet.al