-sidi education-spot_img
33.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

INTERVISTE

Shkup/ Kandidati presidencial Arben Taravari shpreson të kalojë raundin e parë

Kandidati i opozitës shqiptare për president në Maqedoninë e Veriut, Arben Taravari thotë në një intervistë për Zërin e Amerikës se krahas votave të...

Ahmetaj: SPAK po heton dhe kafet që kam pirë, por jo inceneratorët

Ish-zv/kryeministri Arben Ahmetaj në një intervistë në “Çim Peka LIVE” ka folur në lidhje me hetimet e SPAK ndaj tij për aferën e inceneratorëve,...

Duka për mediat italiane: “Grupi i Ferrit” nuk na tremb, do “skuqim” Gjermaninë

Në një intervistë të zakonshme për mediat italiane në këtë rast për “Sportpress24.com” presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka, ka analizuar suksesin...

“Më mirë shkrimtar se humorist”, Luizi nuk e kursen Ermalin

Luiz Ejlli i është përgjigjur ashpër komentit të aktorit Ermal Mamaqim për rolin e tij në filmin “Në kuadër të dashurisë”. Më herët në “Më...

“E ndiqja me sy…”, Bora: Ja si ishte takimi i parë me Donaldin

Moderatorja Bora Zemani në fund të këtij viti të suksesshëm për të, është e ftuar në “S’e luan Topi” në Top Channel. Bora tregoi mes...

“Është shumë meraklie”, Kiara për vjehrrën: Jemi si shoqe

Moderatorja Kiara Tito ka folur për herë të parë për raportin me vjehrrën e saj në “Ftesë në 5”, ku tha se janë si...

Megi Pojani konfirmon “LIVE” lidhjen me Endri Çekiçin?

Prej shumë kohësh Megi Pojani dhe Endri Çekiçi përflitet se janë në një lidhje dashurie. Së fundmi Megi ka qenë e ftuar në “Më Lër...

“Mos më sikletos”, Sardi dhe Semin në një lidhje?

Këngëtari Sardi Strugaj, i ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, foli për jetën e tij ku sqaroi edhe një herë marrëdhënien e tij me Semin,...

Pyetet për ndarjen nga Ledri Vula, Sara nervozohet dhe reagon ashpër

Sara Hoxha është pyetur së fundmi në lidhje me situatën e saj me reperin Ledri Vula. Ajo u vu në siklet dhe po ashtu...

Nuk e besuan që i ra të fikët në, Fifi: Nuk doja ta tregoja që isha shtatzënë sepse…

Fifi në emisionin “S’e Luan Topi” e ka shpjeguar edhe një herë situatën kur asaj i bie të fikët në “BBV”. Në rrjet ka patur...

Latest news

/5pyetjet.al