-sidi education-spot_img
9.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Ismail Zeneli

Dosja e Breçanit, SPAK nis letrat për në Spanjë: Na sillni Ismail Zenelin

SPAK dorëzon kërkesën, do ekstradimin e Ismail Zenelit SPAK ka dorëzuar në Ministrinë e Drejtësisë kërkesën për ekstradimin e Ismail Zenelit, i cili u arrestua...

Krahu i djathtë i “Bolit”! Si u arrestua “Dajloku” në Spanjë?

Arrestohet një tjetër anëtar i bandës së trafikut ku pjesë e saj janë Ervin Mata dhe djali i Erzen Breçanit, Eralb Breçani i njohur...

Donte të vriste dy vëllezër, arrestohet bosi i dosjes “Breçani”

Arrestohet një tjetër anëtar i bandës së trafikut ku pjesë e saj janë Ervin Mata dhe djali i Erzen Breçanit, Eralb Breçani. Ai është...

Dosja e Breçanit/ Kush është “Pika” që lëvizte miliona Euro me “Dajlokun” dhe “Bolin”?

Komunikimet e bëra në aplikacionin e koduar Sky ECC të zbërthyera nga autoritetet franceze dhe që i janë SPAK, u zbulua një grup kriminal...

“O daje jan 100 buk, 10 milion euro ne kuti, se na fiku”! Bisedat e djalit të Breçanit

Prokuroria e Posaçme ka zbardhur detaje të reja nga dosja e përgjimeve që zbuloi grupin kriminal me në krye Ervin Matën që trafikonte kokainë...

“Lek sa të doni”/ Djali i Breçanit: Keni të fala nga babai, hiqni telefonat, po hapet “SKY”

Zbardhen detaje të reja nga dosja hetimore e SPAK-ut dhe roli i ish-zv/ drejtorit të policisë së Tiranës, Erzen Breçani. Në një nga bisedat,...

“Janë për t’ju q* robt, dhelpra janë”! Si u qep “Galani” për të ekzekutuar vëllezërit?

Ismail Zeneli ishte vendosur me gjithçka që kishte në dispozicion duke përdorur çdo mjet të mundshëm për të vrarë dy vëllezërit Albert e Edmond...

Hasmi nuk harron, zbulohet e shkuara e zezë, ja përse do vriteshin dy vëllezërit

Albert dhe Edmond Nela janë dy vëllezërit që kërkoheshin të vriteshin nga Bujar Gërmizi dhe personat e tjerë. Ismail Zeneli dyshohet se porositi vrasjen...

Latest news

/5pyetjet.al