-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

kampionati ballkanit

Tjetër sukses! Luiza Gega shkëlqen në Stamboll, merr vendin e parë

Luiza Gega vazhdon që të shkëlqejë dhe të ngrejë lart emrin e shqiptarëve. Në Stamboll, aty ku mbahet kampionati Ballkanik, atletja garoi në 1500...

Latest news

/5pyetjet.al