-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

kercenohet

“Karremi” i grupit dhe e dashura e Laert Haxhisë, kërcënohet familja e Klea Gjatës!

Bashkëpunimi i Artan Tafani, “mikut” të Laert Haxhisë me drejtësinë, bëri që të zbardhen dhjetëra ngjarje kriminale në vend dhe jashtë vendit, duke përfshirë...

Ekzekutoi me plumb në kokë 17-vjeçarin, polici kërcënohet me jetë

Një hetim është duke u zhvilluar në Francë pas kërcënimeve me vdekje ndaj oficerit të policisë që qëlloi për vdekje adoleshentin Nahel, vdekja e...

“Lajmi bëhet siç e duam ne”, Karamuço: Gazetarja kërcënohet me vdekje nga muxhahedinët!

Eksperti i kriminalistikës, Ervin Karamuço ka deklaruar se ditën e djeshme në kampin e MEK në Manëz të Durrësit, është kërcënuar një gazetare me...

Latest news

/5pyetjet.al