-sidi education-spot_img
7.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

klientë

VIDEO/ Sherr masiv në lokal, kamerierët karrige kokës klientëve

Një grup kamerierësh janë rrahur brutalisht me klientët në restorant në sheshin Shën Marku në Venecia. Mediat italiane raportojnë se shtatë kamerierë janë përleshur...

Shfrytëzonte vajza për prostitucion, arrestohet 19-vjeçari në Tiranë

Një 19-vjeçar me inicialet B. M., ka rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi akuzohet për shfrytëzim prostitucioni. Gjithashtu u procedua penalisht në gjendje...

Llogari “fake” në emër të Postës Shqiptare, vjen reagimi i institucionit

Posta Shqiptare ka bërë një reagim në rrjetet sociale ku njofton të gjithë klientët e saj se është hapur një llogari po në këto...

EMRI-FOTO/ I zhvati mijëra euro klientes së tij, arrestohet avokati 51-vjeçar në Elbasan

Një 51-vjeçar me profesion avokat është arrestuar nga policia e Elbasanit pasi mashtroi një kliente, i mori shumën e parave dhe nuk kreu detyrimet...

20-vjeçari shqiptar në krye të bandës së kokainës, ja skema që përdorte

Një 20-vjeçar shqiptar është arrestuar nga autoritet italiane së bashku me të dashurën e tij nga Venezuela si dhe ortakun nga Libia. Të tre këta...

Latest news

/5pyetjet.al