-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Llogari “fake” në emër të Postës Shqiptare, vjen reagimi i institucionit

Kryesoret

Posta Shqiptare ka bërë një reagim në rrjetet sociale ku njofton të gjithë klientët e saj se është hapur një llogari po në këto rrjete në emër të saj.

Në njoftim posta shqiptare u bën thirrje klientëve për kujdes në mënyrë që të mos bien preh e mashtrimit dhe saktëson se cilat janë adresat zyrtare të saj ku klientët mund të drejtohen.

“Posta Shqiptare bën me dije për të gjithë klientët e saj se në rrjetet sociale është hapur një adresë me emrin e institucionit tonë, duke abuzuar me reklamimin e shërbimeve të cilat nuk ofrohen nga ne.

Posta Shqiptare rikujton çdo qytetar se adresat tona zyrtare janë si më poshtë:

https://www.postashqiptare.al/   dhe   https://instagram.com/posta_shqiptare?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Për çdo informacion iu lutem na kontaktoni në numrat tanë të shërbimit ndaj klientit: 0682044727 dhe 0682044707.

Si dhe në adresën e e mailit: [email protected],” shkruhet në njoftimin e Postës Shqiptare.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit