-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Krisjen Gjini

Zbulohet baza e “luftës” në Tiranë me silenciatorë, radio policie, maska dhe drogë

Një bazë me armë të sofistikuara, drogë, maska, thika, radio policie dhe materiale të tjera është zbuluar në Tiranë në operacionin e koduar “Ruger”...

Latest news

/5pyetjet.al