-sidi education-spot_img
27.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

kryqëzata

Gati për t’u mahnitur? Ja në cilin vend ndodhet kështjella më e madhe e kryqëzatave

Kështjella madhështore e kalorësve kryqtarë u ndërtua në shekujt e 12-të dhe 13-të dhe ndodhet në Siri. Ajo është ndërtuar në majë të kodrës, në...

Latest news

/5pyetjet.al