-sidi education-spot_img
31.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

kunatin

Vrau kunatin pasi i abuzoi vajzën, babai kërkon lirimin nga burgu

Fatmir Tarellari, 50-vjeçari shqiptar që prej disa muajsh ndodhet në burg në Greqi, për vrasjen e kunatit të tij, ka kërkuar përmes avokatëve të...

Vrau babanë dhe vëllain e ish-gruas për pasurinë, burg përjetë për Besnik Pjetrin

Është dënuar me burgim përjetë nga Gjykata e Lezhës, Besnik Pjetri, personi i cili në gusht të vitit 2022 vrau ish-vjehrrin dhe ish-kunatin e...

Momenti i arrestimit të Gjovalin Lesit, i dënuar përjetë për vrasjen e motrës dhe kunatit

Mediat italiane kanë publikuar pamjet e arrestimit të 55-vjeçarit nga Rubiku, Gjovalin Lesi, i cili u vu në pranga në kuadër të operacionit policor...

Vrau kunatin se i përdhunoi vajzën, gjykata greke lë në arrest shtëpie 50-vjeçarin

50-vjeçari shqiptar i cili vrau kunatin e tij, Erion Pelivani është lënë në arrest shtëpie nga gjykata greke. Pas vendimit të dhënë ditën e sotme,...

Vrau kunatin/ Gruaja i del kundër burrit: Nuk besoj se e ka bërë

Gruaja e 50-vjeçarit shqiptar, i cili vrau kunatin pasi sipas tij ky i fundit kishte përdhunuar dhe shantazhuar vajzën që e kishte nga një...

“E zgjidh babi këtë punë”/ Biseda mes shqiptarit dhe vajzës kur mori vesh sekretin e errët

Ngjarja e rëndë në Greqi ku 50-vjeçari shqiptar, Fatmir Tarellari vrau me armë kunatin e tij 33-vjeçarin Erjon Pelivani ka tronditur rëndë opinionin publik...

E plotë/ Mbesa dha dëshminë tronditëse, ja pse e vrau shqiptari kunatin (EMRAT)

Janë mësuar detaje të reja në lidhje me vrasjen tronditëse të ndodhur në Volos të Greqisë, ku Fatmir Talellari 50 vjeç, vrau kunatin e...

“Më ka abuzuar daja që kur isha 9-vjeçe”-Vajza i rrëfeu tmerrin të atit, ai vrau kunatin me armë gjahu

Lajme tronditëse janë raportuar nga Greqia,  ku një 50-vjeçar ka vrarë me armë gjahun vëllain e gruas së tij (kunatin) 33-vjeçar, duke përdorur një...

Latest news

/5pyetjet.al