-sidi education-spot_img
15.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

kurbin

Detajet/ Drejtori i IMT-së lejoi ‘Baronin e drogës’ të ndërtonte kompleksin në Kurbin

Detaje të reja në lidhje me arrestimin e drejtorin e Inspektoratit Vendor të Mbrojtjes së Territorit Kurbinit, Jetmir Muzhika, dhe ish-drejtorit të Inspektoriatit të...

Kurbin/ Arrestimi i drejtorit të IMT-së, sekuestrohen 13 kompani, zyrtarët nën hetim

Kurbin/ Arrestimi i Rreth trembëdhjetë subjekte që marrin inerte në Lumin Mat, janë në sekuestro preventive. Kjo për shkak se kanë rezultuar pa dokumentacion....

Arrestohet drejtori i IMT-së në Kurbin, pezullohen të gjithë inspektorët

Një ‘rrufe’  në qiell të hapur ka rënë në Inspektoriatin Vendor të Mbrojtjes së Territorit në Bashkinë e Kurbinit. Drejtori i këtij institucioni ka rënë...

I vendoset tritol makinës, pronari shpëton për mrekulli

Ngjarje e rëndë. Në orët e para të ditës së sotme i është vendosur tritol një makine të parkuar pranë lokalit në afërsi të...

“Tre” policë dhe dy makina! Çfarë tha biznesmeni, si u shpëtoi plumbave

Atentati me armë zjarri ndaj 51-vjeçarit Ardjan Gjeloshi në Gurëz të Kurbinit, ku mbeti i plagosur ky i fundit dhe u vra ekonomisti i...

Tre pista/ Kush ishin “policët” që qëlluan me plumba drejt biznesmenit?

Zbardhen detaje të reja nga atentati që ndodhi ditën e shtunë ndaj biznesmenit Ardjan Gjeloshi, ku mbeti i plagosur dhe humbi jetën 70-vjeçari Selman...

Hapet pista e hakmarrjes/ Katër vrasës ne një “Rang Rover”, 10 të shoqëruar

Nga veprimet hetimore janë dhënë informacione të reja në lidhje me atentatin e djeshëm në Kurbin ndaj një firme private inertesh, ku pronari Ardian...

Pistë e re nga atentati në Kurbin, dyshohet për vrasës me pagesë, zbardhet dinamika

Janë zbardhur detaje të reja nga atentati i ditës së djeshme ndaj një firme private inertesh në Kurbin, ku mbeti i plagosur pronari Ardjan...

Detaje të reja nga ngjarja në Kurbin, autorët u prezantuan si policë, ja deklarata e “shënjestrës”

Detaje të reja janë zbuluar nga ngjarja e mëngjesit të sotëm në Kurbin, ku u bë atentat ndaj Ardjan Gjeloshit, pronar i një firme...

Pamjet dhe dinamika/ 20 plumba, si u qëllua me kallash drejt pronarit dhe punonjësit

Zbardhet dinamika paraprake e vrasjes në Kurbin. Ekonomisti i një firme inertesh Selman Mihana është vrarë me armë zjarri në ambientet e kompanisë. Sipas...

Latest news

/5pyetjet.al