-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

lidhje

Tronditet monarkia! Mbretëresha e Spanjës në një lidhje me ish-kunatin e saj?

Së fundmi po përflitet se ish-bashkëshorti i motrës së Mbretëreshës Letizia, dikur ka pasur një lidhje dhe ishte gati të martohej me të, para...

Britaniku-të dashurës: Nëse më braktis, miqtë e mi shqiptarë do të vrasin ty dhe familjen

Një 23-vjeçar në Britaninë e Madhe është arrestuar këtë javë nga policia atje pasi akuzohet për kërcënimin e ish të dashurës së tij. Fillimisht ai...

Dikur të lidhur, Romeo i dërgon të fala “live” Jonida Maliqit

Gjatë mbrëmjes së djeshme, Ermal Mamaqi ishte në një intervistë në emisionin “Më Lër të Flas”. Ai foli për serialin “H.O.T”, aktorët që do të...

“Mund të ribashkohen ose të prishen më keq”, menaxheri flet për ndarjen e Sarës dhe Ledrit

Menaxheri i Ledrit, Faton Shoshi ka zbuluar disa ‘prapaskena’ për raportin mes reperit dhe Sarës! Ai thotë se, dyshja shkojnë shumë mirë, kalojnë kohë...

Në klip ishte Sara, hiqet nga YouTube kënga e Ledrit “Gjendja”

Këngëtari Ledri Vula, gjatë kësaj kohe ka qenë një nga emrat më të komentuar në showbizin shqiptar. Ai u përfol për një ndarje nga partnerja...

FOTO/ Vjen lajmi i madh! Ja çfarë konfirmoi Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri ka konfirmuar lajmet për martesën e saj. Këtë e ka bërë me anë të një story në Instagram ku duket duke bërë...

Kudo përfitet se janë ndarë, ja për çfarë reagon Ledri…

A janë apo jo bashkë? Kjo është pyetja që ka munduar të gjithë në lidhje me Sara Hoxhën dhe Ledri Vulën. Këtë zhurmë kaq të...

A është Fred de Palma endërra e çdo vjehrre? Nëna e Jori Dellit shuan kureshtjen

Jori Delli dhe Fred De Palma janë një ndër çiftet më të komentuar të momentit. Modelja shqiptare madje e ka prezantuar reperin me Shqipërinë...

VIDEO/ Puthje në buzë, Dafina me të dashurin e ri në momente romantike

Dafina Zeqiri dhe Kreshnik Gjergji janë ndër çiftet më të komentuar së fundmi, e dyshja duket se po e shijojnë romancën e tyre publikisht. Të...

Ia mori të fejuarin apo jo? Gruaja e Mërgim Berishës rrëfen të vërtetat e saj: Vesa nuk është…

Burime ekskluzive për Iconstyle kanë zbuluar ftesën e Vesa Vllasaliut për Edona Berishën në dasmën e saj me Mërgim Berishën! Dje, Edona hodhi poshtë deklaratat...

Latest news

/5pyetjet.al