-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Matilda Salla

Sapo kishte festuar ditëlindjen! Familja përcjell me lot dhe dhimbje vajzën që e vranë në Tiranë

Një ngjarje e rëndë që u bë publike sot ka ndodhur pasditen e djeshme në rrugën dytësore km 5 të autostradës Tiranë-Durrës tek mbikalimi. Një...

“Mallkuar qoftë…”! Lot dhe dhimbje për 35-vjeçaren që vdiq në Tiranë

Një vajzë 35-vjeçe ndërroi jetë tragjikisht pas një aksidenti që ndodhi në Tiranë. Ngjarja ndodhi ditën e djeshme në rrugën dytësore Tiranë-Durrës. Një 27-vjeçar aksidentoi...

Latest news

/5pyetjet.al