-sidi education-spot_img
31.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

“Mallkuar qoftë…”! Lot dhe dhimbje për 35-vjeçaren që vdiq në Tiranë

Kryesoret

Një vajzë 35-vjeçe ndërroi jetë tragjikisht pas një aksidenti që ndodhi në Tiranë. Ngjarja ndodhi ditën e djeshme në rrugën dytësore Tiranë-Durrës.

Një 27-vjeçar aksidentoi me makinë 35-vjeçen Matilda Sallën, e cila si pasojë është dëmtuar dhe ka ndërruar jetë në spital.

Shoferi i mjetit është vënë në pranga nga Policia. Në rrjetet sociale nuk kanë munguar postimet nga shoqet dhe miqtë e 35-vjeçares.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit