-sidi education-spot_img
34.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

mbledhje

Rezoluta e Këshillit Kombëtar të Demokratëve Euroatlantikë: Vijojmë shpalosjen e alternativës

Ditën e sotme demokratët euroatlantikë zhvilluan mbledhjen e Këshillit Kombëtar. Aty ata diskutuan rreth pikave për vijimin e aksionit politik. Në rezolutën e miratuar demokratët euroatlantikë...

Elbasan, fillon me tensione mbledhja e këshillit bashkiak

Mbledhja në Këshillit Bashkiak Elbasan ka filluar me tensione. Grupi i këshilltarëve të opozitës kanë hyrë me protestë në sallë pasi kundërshtojnë rritjen e çmimit...

Dhuna ndaj Mëngjesit, Dhoma e Avokatisë zhvillon mbledhje urgjente

Ditën e sotme Këshilli i Përgjithshëm i Dhomës Kombëtare të Avokatisë do të zhvillojë një mbledhje urgjente. Kjo mbledhje do të mbahet në lidhje me...

Rama jep detajet para mbledhjes së ‘jashtëzakonshme’ të PS-së

Kryeministri Edi Rama do të mbledhë ditën e martë në Kryesinë e Kuvendit grupin parlamentar të Partisë Socialiste, pjesë e së cilës do të...

SPAK-u dhe zgjedhjet, Rama mbledh ministrat dhe deputetët

Kryeministri Edi Rama si rrallëherë pritet që nesër t’i bashkohet mbledhjes së grupit parlamentar të Partisë Socialiste, e cila do të zhvillohet ditën e...

Mungon Rama, PS mbledh sot drejtuesit politikë të qarqeve

Ditën e sotme PS do të mbledhë drejtuesit politikë të qarqeve në kuadër të procesit të rienergjizimit. Mësohet se kryesocialisti Edi Rama, nuk do të...

Mblidhet sot Komisioni Hetimor për Shëndetësinë, ja çfarë pritet të vendoset

Ditën e sotme do të zhvillohet mbledhja e dytë e Komisionit Hetimor për Shëndetësinë. Kryetarja Albana Vokshi ka thirrur mbledhjen për të dakordësuar ekspertët që...

Rama mbledh sot drejtuesit e qarqeve për rienergjizimin e Partisë Socialiste

Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama  mbledh sot në selinë rozë drejtuesit politik të qarqeve. Ky takim që pritet të nisë rreth orës 08:30...

Rama mbyll mbledhjen, Çuçi sqaron socialistët: S’ka marrëveshje me opozitën!

Ditën e sotme kryeministri Edi Rama dhe kreu i Grupit Parlamentar të PS-së, mblodhën deputetët socialist për të diskutuar axhendën e kësaj jave në...

Pas Belerit Himara sërish në zgjedhje? Rama: Duhet të presim, mos dyshoni tek drejtësia

Kryeministri Edi Rama në një konferencë për mediat, pas mbledhjes në Shkodër, u pyet nëse do të ketë zgjedhje të reja në Himarë pas...

Latest news

/5pyetjet.al