-sidi education-spot_img
9.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#mesfushor

Asllani 3 muaj kohë për të bindur Inzaghi-n, në dritare qëndron Empoli

Përtej deklaratave publike, Simone Inzaghi nuk e ka parë kurrë Kristjan Asllanin si një element të rëndësishëm në grup, minutat për të kanë qenë...

Radha e Asllanit të tregojë veten, Interi me dy mungesa titullarësh në Champions League

Real Sociedad dhe Interi do luajnë nesër në 21:00 për grupin D në raundin e parë të Champions League. Trajneri i zikaltërve, Simone Inzaghi...

Ende asnjë minutë lojë, Inzaghi bën “kurban” Asllanin

Pas transferimit të Pavard, në Milano u krijua ideja se merkato e Interit ishte e mbyllur, por dyshja Marotta-Ausilio po nxitojnë për t’i bërë...

Kristjan Asllani magjik, “perla” e tij i jep fitoren e radhës Interit

Interi triumfon 4-3 në miqësoren e parafundit të sezonit skuadrën e Salzburg. Lojtari i Kombëtares Kuqezi u aktivizua në pjesën e dytë të sfidës...

Shkëlqeu me gol dhe asist, mesfushori i Kombëtares mes më të mirëve të javës

Mesfushori i Kombëtares, Lindon Selahi, shkëlqeu me gol dhe asist, në triumfin 6-0 që skuadra e Rijekës regjistroi në kampionat ndaj Istrës këtë fundjavë. Shqiptari...

Mesfushori i Kombëtares shqiptare bëhet “kamerier”/ VIDEO

Arbnor Muçolli po përshtatet shpejt te skuadra e Goteborgut, në elitën e futbollit suedez. Mesfushori shqiptar ishte një nga më të mirët në fushë...

Tërhiqet Mesut Ozil: Erdhi momenti të largohem nga skena e futbollit

Mesfushori i talentuar Mesut Ozil “var këpucët në gozhdë” në moshën 34-vjeçare. Këtë lajm e ka bërë publik vetë përmes një postimi të gjatë...

Vëllai i mesfushorit të Bylisit gjendet i djegur në shtëpi

Mariglen Ruçi, 24 vjeç ka humbur jetën në mënyrë tragjike në Angli. Ai është gjetur i djegur nga fqinj i tij brenda një shtëpie. “Ishte...

Largimi i tij nga Interi temë dite/ Flet shoku i skuadrës së Asllanit: Dua që të mos ikë, ne kemi nevojë për të!

Mesfushori i talentuar shqiptar, Kristjan Alsllani është kthyer në një nga më të komentuarit për sa i përket të ardhmes së tij, i cili...

‘Nuk është i lumtur, do largohet nga Interi’/ Ja vendimi i zikaltërve për Kristjan Asllanin

Një nga lajmet më të bujshme sportive në Itali në 24 orët e fundit ka qenë edhe ai rreth Kristjan Asllanit dhe largimit të...

Latest news

/5pyetjet.al