-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

nene

Tragjedi/ Merr flakë shtëpia! Vdes nëna me tre fëmijë brenda

Një nënë rreth të 30-tave dhe tre nga katër fëmijët e saj të mitur kanë vdekur dhe tetë persona të tjerë janë plagosur nga...

Pse merret në thembrën e të sapolindurit analiza e gjakut?

Një nga testet që shqetëson gjithmonë nënat e reja është analiza e gjakut Guthrie, e cila kryhet në maternitet. Bëhet duke nxjerrë gjak nga...

Nënë e katër fëmijëve, Rudina Dembacaj: Jam mama “e çmendur”

Dje në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar Rudina Dembacaj, e cila dje e nisi ditën në një mënyrë të veçantë. Aktorja...

Greta Koçi pritet të bëhet nënë për herë të parë, ndan lajmin për mes një video të ëmbël

Këngëtarja e njohur Greta Koçi pritet të bëhet nënë për herë të parë. Ky lajm i bukur u bë i ditur nga vetë ajo,...

“Mirë se erdhe”, Delinda Disha bëhet nënë për herë të dytë

Aktorja e njohur, Delinda Disha, është bërë nënë për herë të dytë. Lajmin e ka bërë të ditur me anë të një postimi që...

Pret të bëhet nënë për herë të dytë, aktorja Delina Disha: Do doja të kisha 7 djem!

Aktorja e tashmë edhe moderatore, Delinda Disha është në pritje të ëmbël për herë të dytë. Ajo pritet të sjellë në jetë këto ditë...

Dëshira për t’u bërë nënë, habit Roza Lati: Jam gjithmonë e gatshme por nuk po gjej…

Moderatorja Roza Lati si radhë herë ka folur për jetën e saj personale, ku ka treguar një dëshirë të saj për t’u bërë nënë...

Nëna la vetëm vajzën e saj 16-muajshe për të shkuar me pushime, fëmija u gjet e vdekur 10 ditë më vonë!

Një nënë nga Ohio e Amerikws është akuzuar për vrasjen e vajzës së saj 16 muajshe, të cilën e la vetëm në shtëpi për...

“Kanë ndryshuar shumë gjëra”, Orinda Huta zbulon sesi i ndryshoj jeta pasi u bë nënë

Moderatorja dhe këngëtarja shqiptare, Orinda Huta pak kohë më para 2 vitesh solli në jetë vogëlushen e saj, Atara. Gjatë gjithë kësaj kohe bukuroshja nuk...

Nga ndjesia kur mori lajmin që do bëhej nënë, te planet për dasmë, Sara Hoxha rrëfen gjithçka!

Blogerja e dashur për publikun shqiptar, Sara Hoxha, si rrallë herë ka bërë një rrëfim për jetën e saj. Ajo rrëfeu gjithçka që prej...

Latest news

/5pyetjet.al