-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

openal

The New York Times padit kompanitë OpenAI dhe Microsoft

The New York Times ka dorëzuar një padi federale kundër OpenAI dhe Microsoft, duke kërkuar që të ndalë praktikën e këtyre kompanive që përdorin...

Latest news

/5pyetjet.al