-sidi education-spot_img
0.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

OSHEE

Arrestohen dy punonjësit e OSHEE-së që “rropën” biznesmenin në Tiranë

Arrestohen dy punonjës të OSHEE-së në Tiranë. A. P. 54 vjeç dhe R. K. 63 vjeç, të dy banues në Tiranë akuzohen për veprën...

Moti i keq/ Balluku: Ndërhyrje për rikthimin e energjisë, stabilizohet situata në Korçë dhe Kukës

Vendi është përfshirë nga temperatura të ulëta, ndërsa në zonat e veriut dhe juglindjes janë shënuar edhe reshje dëbore dhe erëra të forta ku...

Stakohet për disa orë energjia elektrike nesër në Tiranë, zonat…

Energjia elektrike do të ndërpritet për disa orë ditën e nesërme në Tiranë. Me anë të një postimi në Facebook, OSHEE shkruan se 10 zona...

OSHEE njofton: Nga data 20-25 nëntor, ndërprerje e energjisë në disa zona të Tiranës

OSHEE ka dhënë një njoftim ditën e sotme ku ka sqaruar se në Tiranë do të kryhen remont në disa fidera që furnizohen me...

FOTO/ Punonjësi i OSHEE-së sfidon stuhinë, ngjitet mbi shtyllën elektrike

Disa zona në vend po përballen me mungesë të furnizimit me energji elektrike si pasojë e këputjeve të telave nga stuhia "Ciaran" dhe era...

Stuhia në vend, OSHEE: Rikthehet energjia në 72% të zonave të prekura

OSHEE ka njoftuar mbrëmjen e sotme, pas përballjes së vendit me reshjet intensive të shiut, se punonjësit prej 7 orësh janë angazhuar për riparimin...

Stuhia “pushton” vendin, probleme me energjinë elektrike në disa qytete

Vendi ynë është përfshirë nga stuhia "Ciaran", stuhi e cila është shoqëruar kryesisht me shtrëngata shiu dhe shkarkesa atmosferike. Kushtet e motit sollën dëme në...

Dy ditë pa energji elektrike, ja cilat zona në Tiranë do të kenë probleme

Për mes një njoftimi OSHEE ka njoftuar ndërprerjen e energjisë elektrike në disa zona të Tiranës. Mësohet se ndërprerja e energjisë elektrike do të jenë...

OSHEE publikon oraret dhe zonat në Tiranë që sot nuk do kenë drita

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, OSHEE njofton se sot disa zona të Tiranës, do të mbeten pa energji elektrike nga ora 09:00 deri...

Zjarri në Patos pranë nënstacionit, OSHEE: Stakohet energjia elektrike

Disa vatra zjarri vijojnë të përhapen masivisht në rrethinat e Fierit dhe njëra prej tyre shumë pranë nënstacionit të OSHEE. Vet OSHEE njofton se për...

Latest news

/5pyetjet.al