-sidi education-spot_img
8.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

parashikim

“Reshje intensive”, ja cila pjesë e territorit preket/ Moti

Ditën e nesërme priten reshje mesatare deri lokalisht intensive në qarkun Shkodër të shoqëruara me shtrëngata. Ndërsa në qarqet e tjera priten reshje të dobëta...

“Do të kaloni sakrifica”, parashikimi i yjeve për ju

Dashi Marrëdhënia ne çift do jete edhe me e ngrohte gjate kësaj dite. Do flisni lirshëm për gjithçka qe iu shqetëson dhe se bashku do...

“Dita nis me reshje shiu”/ Moti nesër

Për ditën e nesërme vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike të paqëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me vranësira si dhe intervale...

“Harmoni me partnerin”, ja shenjat me fat për ditët e para të 2024

Dashi Mërkuri dhe Venusi janë në formë të mirë dhe me ardhjen e pranverës ato bëhen edhe më të forta dhe më të sigurta. Entuziazmi...

Reshje në një pjesë të vendit? Ja si pritet të mbyllet dita e fundit të vitit/ Moti

Ditën e nesërme priten reshje të dobëta në disa qarqe të vendit dhe lokale të dobëta në pjesën tjetër të qarqeve. Temperaturat minimale dhe maksimale...

“Festë, dashuri dhe para”, ja parashikimi i yjeve këtë fundvit për ju

Dashi Jeta private gjatë kësaj dite do të jetë disi e lëkundur nga disa pasiguri tuajat, ndaj të cilave nuk po arrini ende të ngrini...

“Emocione të mëdha për çiftet”, parashikimi i yjeve për ju

Dashi Programe të mëdha për këtë fundjavë. Hëna, në shenjën tuaj, flet për shoqëri të mirë dhe njofton emocione për ata që janë në çift....

Fundjava e festës! A do e favorizojë moti atmosferën e natës së ndërrimit të viteve

Fundjava do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të qëndrueshme. Moti parashikohet të jetë më alternime vranësirash si dhe intervale kthjellimesh. Në orët e mëngjesit...

“Si në polin e veriut!” Temperaturat nën 0 në ditët e fundit të 2023/ Moti

Ditën e premte vendi ynë do të vijojë të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të qendrueshme. Moti parashikohet të jetë më alternime kthjellimesh dhe...

“Ditë stresuese në marrëdhënie”, parashikimi i yjeve për ju

Dashi Sot ju do të jeni veçanërisht interesantë dhe tërheqës falë ndikimit të Venusit. Do të dini se si ta pushtoni zemrën e të dashurve...

Latest news

/5pyetjet.al