-sidi education-spot_img
0.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

perfundimtare

Sa shpesh duhet të bëni dush në verë? Vjen përgjigja përfundimtare

Verë! Ju djersitni, dilni dhe mezi prisni të ktheheni në shtëpi në freskinë e ajrit të kondicionuar dhe thjesht po numëroni mbrapsht ditët kur...

Serie A jep verdiktet përfundimtare, Juventus “kënaqet” me Conference League

Serie A ka dhënë verdiktet përfundimtare. Napoli, siç dihej është kampione e Serie A, ndërsa në vendin e dytë renditet Lazio me 74 pikë....

Rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve në Greqi, Mitsotakis fiton me diferencë të thellë

Me një fitore dërrmuese të Demokracisë së Re të Kyriakos Mitsotakis dhe me një disfatë të thellë të SYRIZA-s dhe të Alexis Tsipras, përfundon...

Latest news

/5pyetjet.al