-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#plagosje

Plas sherri në Shkodër, plagosen me thikë dy persona

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në rrugën “Filip Shiroka” të Shkodrës, ku dy persona janë plagosur pas një konflikti për motive të...

Konflikt mes bashkatdhetarëve, shqiptari plagoset rëndë në Greqi

Një shqiptar ka mbetur i plagosur në ishullin Kos të Greqisë, pas një konflikti mes dy bashkëkombësve për klientët. Ngjarja ndodhi në zonën e...

Kosovë/ Qëlloi aksidentalisht 16-vjeçarin në kokë, arrestohet polici

Pas mesnate, në fshatin Dubravë të Kosovës, ndodhi një incident me armë zjarri ku një polic plagosi aksidentalisht një të mitur në kokë. Inspektorati Policor...

Berisha dënon sulmin ndaj Trump: Një akt i pashpjegueshëm kriminal

Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka reaguar ashpër pas sulmit me armë ndaj ish-presidentit të SHBA-së, Donald Trump. Në një postim në rrjetet sociale,...

EMRI/ I ra një pjesë muri mbi trup, 27-vjeçari në gjendje të rëndë

Një punëtor është aksidentuar në vendin e punës në Pogradec dhe ndodhet në gjendje kritike për jetën. I plagosuri Altin Xhelo ka 4 brinjë të...

EMRAT/ Plagosën shqiptarin në Selanik, policia identifikon dy shqiptarët

Policia greke ka zbardhur ngjarjen e cila ka ndodhur në 5 nëntor të 2023, ku në Selanik u plagos me armë zjarri 26-vjeçar grek...

E qëlluan 3 herë me pistoletë, i bëhet atentat shqiptarit në Itali

Një atentat me armë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Cascina, ku në shënjestër ishte një 35-vjeçar shqiptar. Ndaj tij është qëlluar 3 herë me...

FOTO/ Njëri mbeti i vrarë dhe tjetri i plagosur, ja kush janë 2 shqiptarët që e pësuan në burgun grek

Një sherr ne thika ka ndodhur në burgjet Korydallos dhe si pasojë ka vdekur një shqiptar dhe i plagosur ka mbetur shoku i tij...

Plagosje me armë në Shkodër

Plagosje në Shkodër. Plagoset shtetasi Ndue Preka në lagjen “Mark Lula”. Ndue Preka që u plagos nga një person ende i paidentifikuar ka marrë...

Në kërkim për plagosje të rëndë, arrestohet 53-vjeçari

Një 53-vjeçar me inicialet E. V., është arrestuar në Fier pasi rezulton se ishte i shpallur në kërkim. Mësohet se ndaj 53-vjeçarit ishte vendosur...

Latest news

/5pyetjet.al