-sidi education-spot_img
20.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

plagosje

Plagosi me thikë gruan, Gjykata lë në burg 52-vjeçarin

Ditën e sotme Gjykata lë në burg 52-vjeçarin me iniciale J.Sh., i cili plagosi me thikë gruan e tij. Kjo ngjarje e rëndë ka ndodhur...

Autokombaja merr përpara furgonin me turistë në Lushnje

Shtatë turistë francezë janë plagosur në Lushnje pasi furgoni me të cilin po udhëtonin në drejtim të Beratit është përplasur me një autokombajnë. Disa prej...

Polici plagos tre qytetarë në Tiranë

Një aksidenti ka ndodhur në Tiranë, ku një punonjës policie duke drejtuar makinën ka humbur kontrollin mbi drejtimin e saj dhe është përplasur me...

Vajza në timon, makina përmbyset në kanal

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Levan-Tepelenë, pranë fshatit Kafaraj. Një mjet tip “Ford” që drejtohej nga një vajzë rreth të...

Identifikohet dhe shpallet në kërkim autori i plagosjes së Ndue Prekës

Policia vendore e Shkodrës ka shpallur në kërkim autorin e dyshuar të plagosjes së shtetasit Ndue Preka. 30-vjeçari u plagos në këmbë me plumba mbrëmjen...

U qëllua dje me armë në Shkodër, flet 30-vjeçari: Nuk kam asnjë konflikt

Mbrëmjen e djeshme në Shkodër u plagos në Shkodër Ndue Preka nga një person i paidentifikuar. Ai u qëllua me pistoletë 3-4 herë por u...

Plagosën një person në Durrës, arrestohen 2 persona

Janë arrestuar M. Gj., 26 vjeç dhe G. Gj., 33 vjeç, banues në Kavajë, të dyshuar për kryerjen e veprës penale “Plagosja e rëndë...

Plagosja në Shkodër, arrestohet 47-vjeçari, pesë të tjerë në kërkim

Ditën e djeshme në rrugën “Pogej” Shkodër u plagos 62-vjeçari Vladimir Bruçi. Gjatë një konflikti për parkimin e automjeteve 6 persona e kanë goditur...

Burri qëllon gruan me thikë dhe njofton ambulancën

Një 37-vjeçar nga Kosova ka sulmuar dhe e ka plagosur me thikë gruan e tij në Pongau mbrëmjen e së shtunës. Më pas ai...

Plagosi me thikë të riun, shoqërohet 14-vjeçari

Një 20-vjeçar është plagosur me thikë në Shijak. Dyshohet se autor i kësaj ngjarje është një i mitur. 20-vjeçari ndodhet në spital nën kujdesin...

Latest news

/5pyetjet.al